Ondan sonra, sonsuza dek yatıştırıldı. “İçgüdülerimle savaşıyordum, dedi Kerr.

Ondan sonra, sonsuza dek yatıştırıldı. “İçgüdülerimle savaşıyordum, dedi Kerr.

Bu güvene bağlıdır."Bell, NBC Sports Bay Area’ya desteği takdir ettiğini söyledi."Bell takım arkadaşları hakkında senin tarafında olduklarını bilmek harika. "Dediğim gibi, herkes büyük bir boşluk olan bir hikaye ya da büyük bir boşluk bırakan bir hikaye duyduğunda sizi çarmıha gerer. İnsanların zihnini merak etmeye bırakıyor, bu yüzden takım arkadaşlarınızın arkanızı kollaması ve bunun hakkında şakalaşması ve aynı zamanda sonunda bilerek, eğer işin sonunda, sizi savunacak ve arkanızı kollayacaklar. ."Bell, bu yaz kısıtlı bir serbest oyuncu olacak ve askıya alınmanın ardından ilerleyerek, zeminden güvenini geri kazanmak ve buna tutarlı bir şekilde katkıda bulunabileceğini kanıtlamak zorunda kalacak. Çaylak sezonunda vaatler gösterdikten sonra Bell, aylardır Steve Kerr’in rotasyonunun normal bir parçası olamadığı bir noktaya geriledi. Askıya alınmadan önce, Bell’in sezonunun en unutulmaz anı bir patlama sonunda geldi. 21 Ocak’ta Staples Center’da Los Angeles Lakers’a karşı, kameralar Kerr ve Bell’i oyunun sonuna doğru ateşli sözler değiştirirken yakalayınca galip geldi. Kerr, bittikten sonra takası bir kenara itti, ancak Bell sahada dikkatini yanlış adımlarından uzaklaştıracak kadar öne çıkmadı."Takım arkadaşı Stephen Curry, geceden geceye ne zaman oynayacağınızı veya ne kadar oynayacağınızı veya ne kadar oynayacağınızı bilmemek açıkça zor, bu yüzden bu meydan okuma zor, dedi. "Çaylak yılımda, yılın başlarında, geceden geceye ne bekleyeceğimi gerçekten bilmediğim farklı bir durumda yaşadım.

Ama işi sadece yerine koyarsınız, her gün doğru niyetlerle gelirsiniz."NBA kariyerine sadece iki yıl kala Bell kendini profesyonel bir dönüm noktasında bulur. Potansiyel orada, içeriden destek hala var, ama o, ailenin hala yolunu bulup hepsini bir araya getirmeyi umduğu küçük kardeş gibi."Livingston, bunu kendi başına yapması gerektiğini söyledi. "Onu suya götürmeye çalışabiliriz ama ilk adımı atmak ya da gerekli adımları atmak ona kalmış. Belki sadece ilk adım değil, ikinci, üçüncü, dördüncü adımları atmaya devam etmeniz gerekiyor. Sanırım potansiyel orada. … Hepimiz onun başarılı olduğunu görmek istiyoruz.

Dönem." 7 Aralık 2019Royce Young ESPN Personel Yazarı Kapat ESPN.com için Oklahoma City Thunder’ı kapattı Twitter’da takip edin OKLAHOMA CITY – Kaotik, tartışmalı son 1,1 saniyelik düzenleme, oyunun gecikmesi, bir Hail Mary ve bir sesli çırpıcı Cuma günü Oklahoma City Thunder’ın Minnesota Timberwolves’ı 139-127 şoka sokmasına yol açan bir fazla mesai yapmak. 1,1 saniye kalan ve Thunder iki sayı gerideyken, Wolves’un pivotu Karl-Anthony Towns serbest atış çizgisinde durdu ve oyunu durdurma fırsatı buldu. . İlk denemesini kaçırdı ve Wolves, maça girmek için Jordan Bell’i gönderdi. Bell oyuna girerken forması çözüldü ve Thunder bekçisi Chris Paul, hakem Scott Foster’ı yüksek sesle uyardı."Jersey dışarı! Forması çıktı! Bu oyunun gecikmesi!" Paul bağırdı.

Foster bunu fark etti ve oyunu geciktirmek için Kurtları aradı. "Paul, Foster çağrıyı yaptıktan sonra, kahretsin, dedi Paul. Bu Minnesota’nın oyundaki ikinci gecikmesiydi – Towns, oyuna girmesi için sinyal verilmeden önce dizlerinin sarılmamış olması nedeniyle ilk yarıda bir kez çağrılmıştı – Editörün Seçtikleri Kaynaklar: Kaput Aşil tendonunu yırttığı için LoveBlazer’ların takas tekliflerine açık Cavs ‘çok üzücü’ Nehir sekmeleri Klips ‘hücum’ aptal altını ‘Bucks roll2 Related Çağrının ardından Thunder forvet Danilo Gallinari serbest atışı vurdu Kurtlar’ın önünü kesmek için. Thunder mola zamanaşımına uğradığında, Towns’ın ikinci serbest atış girişimini kaçırması gerekiyordu, ancak top çemberin etrafında takırdadı ve Minnesota’yı ikiye ayırmak için düştü. Thunder pivot Steven Adams fileden geçerken hızla topu yakaladı ve çağırdı Dennis Schroder’i korumak için tek elli bir tam saha geçişi başlatan sıcak bir rota. Ayrılık yaratan geniş bir alıcı gibi, Schroder Jeff Teague’i dürttü, pası yakaladı ve oyunu uzatmaya göndermek için zil çaldığında turnike yaptı."Ben asla böyle bir şeyin parçası olmadım, dedi Towns. "Hayatımda pek çok basketbol maçında yer aldım ama böyle bir şeyin olduğunu hiç görmedim. Ve aramadan bahsetmiyorum, sadece her şeyin yerine getirilmesinden bahsediyorum."Uzatmada Thunder, Wolves’u 17-5 mağlup etti ve Shai Gilgeous-Alexander, fazladan karede 29 sayının 11’ini attı.

Beş Thunder oyuncusu, 2004’ten bu yana herhangi bir takım tarafından ilk kez başarılmış olan 20 veya daha fazla sayı ile bitirdi. Maçtan sonra Paul, Bell’in formasının hakemlerini uyarmak için akıllıca hamlesinden çekinmedi. Medyada olup olmadığını öğrenmek için yürürken, insanların bunun hakkında konuştuğunu duydu ve şunları söyledi: "Evet, onlara formasının çözülmediğini söyledim. Kuralları biliyorum.""Paul, bu daha sık olur ve bazen hakemler ‘her neyse’ gibi olur, ama kural bu, dedi Paul. "Formanızı takılı değilken kontrol ederseniz, oyun gecikmesi demektir."Oyunda daha önce Wolves için bir çağrı yapıldığının farkında olup olmadığı sorulduğunda Paul, kesin bir şekilde yanıt verdi: "Yuuup."Chris Paul, solda, Dennis Schroder, ortada ve Shai Gilgeous-Alexander Cuma gecesi düzenlemenin sonunda Thunder’ın Timberwolves’ı bağlamak için toplanmasının ardından düzenlemenin sonunda kutlama yapıyor.

Oklahoma City maçı uzatmada kazandı. Alonzo Adams-USA TODAY Sports Çağrının diğer katmanı, Paul’un Foster’la olan damalı geçmişi. Paul, Foster’ı birçok kez alenen eleştirdi ve 2018’de şunları söyledi: "O adam. Görmek için para ödüyorlar."Kime kampanya yürüttüğünü ironik bulup bulmadığı sorulduğunda Paul soruyu bitirdi."Scott Foster, dedi. "Biraz çılgın, ha?

Menajerim zaten bana mesaj attı."Bell, maçtan sonra muhabirlerle birden fazla konuşma talebini reddetti ve şunları söyledi: "Paramı kurtaracağım" yürürken."Wolves koçu Ryan Saunders, maçtan yeni çıktığı için sahadayken formasının çekilip çekilmediğini bilmiyorum, dedi Wolves antrenörü Ryan Saunders. "Oyun ve yönetim sırasında endişelenecek çok şey var.yeni çıkan bahis siteleri Forması çözüldü ve oyunu geciktirme olarak adlandırdılar."Görüşmeyle ilgili ilk kafa karışıklığı vardı, bazı Wolves oyuncuları oyundan sonra soyunma odasında nedenini hala bilmediklerini iddia ettiler."Ben şahsen, dürüst olmak gerekirse, neden çağrıldığını bilmiyorum, dedi Towns. Bunun Bell’in çözülmemiş forması için olduğu bilgisi verildi, Towns, "TAMAM. Para cezası mı alayım mı bilmiyorum — ama para cezası alamıyorum.

Şimdi değiştiremem. Yani Tamam."Foster çağrıyı şöyle açıkladı: "Jordan Bell oyuna girdi ve orta sahada dizlerinin üzerine çöktü, kendim ve ardından [hakem] Mark [Ayotte] ‘nin beni takip ettiğini gözlemledi ve sonra teknik faulle değerlendirildi."Oyunun gecikmesinin ardından, Adams’ın gidiş yolunda Schroder’e vurmasıyla eşleştirilen Kurtlar, şok geçirdi ve fazla mesai için toplanamadı. ESPN İstatistiklerine Göre & Bilgi verisine göre Wolves, Towns ilk serbest atışını kaçırdıktan sonra oyunu kazanma şansı% 98,3 oldu."Towns, açıkça size [yanıt vermenin ne kadar zor olduğunu] gösterdik, dedi. "Fazla mesaide hiç iyi oynamadık. Bütün misketleri bir saniyeye koyduk ve korumamızı indirdik ve asla geri almadık."Kurtlar’ın soyunma odası, oyuncuların sessizce oturduğu, başlarını ellerinde tuttuğu bir oyun sonrası kasvetli idi. Çağrıyla ilgili olarak, yine de herkes yüksek yolu seçti."O basketbol maçını kazanmak için yeterince yaptığımızı sanıyordum.

Saunders, o basketbol maçını kazanacak kadar iyi oynadık dedi. "Kendimizi toparlayıp daha iyi olacağız. Ama acıyor." 31 Aralık 2017Chris Haynes ESPN Personel Yazarı CloseCovers ESPN.com için NBA ve Warriors, 2014-2016 arası Cleveland Plain Dealer için Cavaliers ve NBA için Covered Trail Blazers for Comcast SportsNet NW için 2011-2014 Fresno State University mezunu Twitter’da OAKLAND, Calif. – – Sağ ayak bileği burkulmasıyla Golden State Warriors’ın son 11 maçını kaçırdıktan sonra Stephen Curry, Cumartesi gecesi empatik bir şekilde geri döndü. İki kez NBA MVP’si 38 sayı patladı, yerden 13’e 17 şut çekti ve a Warriors’ı Memphis Grizzlies karşısında 141-128 galibiyete götürmek için sezonun en yüksek 10’unda 13 3 sayılık 26 dakika."Bu duyguyu tekrar istedim, dedi Curry. "Oldukça özeldi."Yine okulun ilk günü gibiydi."Bu, Curry’nin sezonun dokuzuncu 30 sayılık oyunuydu ve 10 trey’si bu sezon herhangi bir NBA oyuncusu için en yüksek toplamdı. Son oynamasının üzerinden neredeyse bir ay geçmesine rağmen, hiçbir ritmi kaçırmadı. 2’nci teknik teknikten sonra Editör’ün PicksDraymond’ı hızlı bir şekilde yakaladı."Adamlarımla geri döndüğüm için mutluydum, dedi. "Oturup 11 maç izliyorsunuz, oraya geri dönmenin nasıl olacağını merak ediyorsunuz ve sonunda bu fırsatı yakaladım.

Ne bekleyeceğimi gerçekten bilmiyordum. Sadece iyi temsilciler almak, inip kalkmak, rüzgarımın nasıl olduğunu görmek istedim ve şaşırtıcı bir şekilde vücudumun beklediğimden çok daha iyi hissettiğini düşünüyorum."Warriors koçu Steve Kerr, Curry’nin 10 veya daha fazla şut atarken kariyerinin ikinci en verimli oyunundan keyif aldığı için şaşırmadığını söyledi."Söyleyeceğiniz çoğu erkek geri döndüklerinde, belki ritimlerini bulmak için biraz mücadele ederler, ancak Steph için bunu söylemiyorsunuz, dedi Kerr, "çünkü gereken tek şey bir ve o bunu hissediyor olabilir."Curry, bir dakika kısıtlamasında olmasına rağmen, hücum becerisini kısıtlamadı. Ne isterse yaptı.

Grizzlies, deliğe doğru sürmek, geçişte patlamak ya da ekranlarda dolaşmak olsun, onun için bir cevabı bulamadı. Curry oyunun ilk sekiz dakikasını oynadı ve iki turnikede yedi ve üstten 3 sayı üretti. Golden State’in 37 asistinden on dördü ilk çeyrekte gerçekleşti ve bu, bir periyotta asist olarak franchise rekorunun dışında bir asist oldu. Herhangi bir şüphe varsa, Curry’nin eski hali olmadığına dair bir şüphe varsa, ikinci çeyrek hayranlarına onun ne kadar özel olduğunu hatırlattı. Curry, topu taban çizgisi boyunca Zaza Pachulia’ya geçirdi ve ardından büyük adamın arkasından koştu. Pachulia arkasına bakmadan topu bacaklarının arasından Curry’ye doğru sektirdi ve bileğinin hareketiyle keskin nişancı hızla şutunu çekti ve 3 sayılık bir korner attı.

Oracle Arena’ya katılan taraftarların çoğu koltuklarından fırladı. Stephen Curry, dakika kısıtlaması olmasına rağmen Cumartesi günü Grizzlies karşısında 38 sayı attı. AP Photo / Jeff Chiu Bu, Warriors’ın saldırısının Aralık ayı boyunca kaçırdığı en güzel şeydi. İlk iki çeyrekten sonra, Curry 14 dakika içinde sahadan 7’den 9’a ve şehir merkezinden 5’e 7 şutta 21 sayı kaydetti. Üçüncü çeyrekte, Curry bile topa daldı ve topun dışına çıkmadan önce topu kurtardı. sınırlar ve kamera personelinin yanına iniş. Taraftarlar nefeslerini tuttu, ancak hücuma geri dönmek için hopladığında toplu olarak nefes verdiler. Curry üçüncü çeyrekte iki dakika kala oyundan çıkınca ayakta alkışlandı."Kevin Durant, bunun olağanüstü olduğunu söyledi. "… bunu yapmasına sevindim çünkü gerekli kıvılcımı aldık.

Bu gece dışarı çıktılar ve iyi ateş ettiler, bu yüzden özellikle 3 sayı çizgisinden ekstra kıvılcıma ihtiyacımız vardı. Oyunu tekrar oynarken görmek harika."Warriors’ın yarışmaya 4:53 kala 14 üstünlüğü ile Curry tekrar oyuna girdi ve Marc Gasol’u utandırdı. Birkaç dakika içinde Gasol, Curry’ye geçti ve oyun kurucu büyük adamı iki kez geçti ve Curry, 10’uncu 3 sayılık sayacını salladığında Gasol’u sendeleyerek geride bıraktı."Durant, bunu onu korumaya çalışan birçok büyüklere yapıyor gibi görünüyor, dedi. "Bu sadece muhteşem."Curry’nin gecesiydi.

Ondan sonra, sonsuza dek sürgün edildi."İçgüdülerimle savaşıyordum, dedi Kerr. "… Kesinlikle onu birkaç dakikalığına orada bırakmam için beni ikna etti."Warriors’ın 141 sayısı, bu sezon Curry’siz oynanan 11 maçın herhangi birinde elde ettiklerinden daha fazlaydı ve takımın 18 3 sayılık atışları da sakatlığından bu yana en yüksek sayı oldu. Aynı zamanda Warriors’ın Grizzlies’e karşı attığı en fazla gol. Kerr, Memphis’in bile seksi olduğu konusunda şaka yaptı. "çünkü Steph binadaydı." Grizzlies sahadan yüzde 52.1 şut çekti ve 3 sayılık mesafeden 21’e 15 (yüzde 71.4) gitti."Steph, herkesin daha iyi şut çekmesini sağlıyor, dedi Kerr. "Bu delilik."Curry’nin dönüşü, rakibi Cleveland Cavaliers ile yapılan mega Noel Günü karşılaşması için beş gün geç geldi. Cavs’a karşı çaresizce denemek istediğini ama yüzde 100 olmadığını bildiğini söyledi. Yine de Curry, sinir bozucu bir deneyim olduğunu söyledi."Garipti çünkü [o oyun] vücudumu değerlendirmenin ve yüzde 100 olamayacağımı bildiğim o küçük ara bölgedeydi, ama oynamak için yeterince iyi olabilirdim ve kendimi yeniden yaralama tehlikesi yaşamayabilirdim. dedi. "Yaralandığım andan beri bunu radarımdaydım, çünkü New Orleans maçından Cleveland maçına kadar sekiz maç olduğunu biliyordum ve Noel Günü oynamanın ne kadar özel olduğu ve belli ki kim olduğumuzu bildiğim için oynamak istiyordum. karşı oynuyor."Koç Q’ya [Bruce Fraser asistan] sorabilirsiniz, bu muhtemelen benim en kötü maç öncesi antrenmanımdı.

Hiç ilham almadım. Bütün zaman boyunca orada deliydim çünkü giyinmiyordum. Bu yüzden aslında bıraktım, antrenmanımı yarı yolda bıraktım. … Noel günü olmasaydı, hazır olmadığım için muhtemelen oturmak o kadar da zor olmazdı."Klay Thompson 21 sayı ekledi ve Memphis’e karşı şehir merkezinden 11’e 5’ti.

Durant 20 sayı, beş masa ve dokuz asistle oynadı.Golden State, Dallas’ta çarşambaya kadar tekrar oynamayacak. 30 Haziran 2020İlişkili Basın CLEVELAND – Cavaliers, serbest ajan forvet Jordan Bell ile iki yıllık bir sözleşme imzalamayı kabul etti ve müzakerelere aşina olan bir kişi Pazartesi günü yaptığı açıklamada, çok yıllık bir anlaşma için iki yönlü ileri Dean Wade imzaladı. NBA’in Salı günü işlem penceresini yeniden açması öncesinde Cavs için iki kadro açılışını doldurdu, takım anlaşmaları açıklamadığı için anonimlik koşuluyla The Associated Press’e konuşan kişi, dedi. 6 foot-8 Bell, ikinci oldu. -2017’de maç seçimi. İlk iki sezonunu, 2019’da Minnesota ile sınırlı bir serbest oyuncu olarak imzalamadan ve ardından Memphis’e gitmeden önce Golden State’te geçirdi.

154 maçta ortalama 3,8 sayı aldı. Geçen sezon Cleveland formasıyla Wade 12 maçta oynadı. 1.7 sayı ve 1.6 ribaund ortalamasıyla oynadı. Sezonun çoğunda Cavs’in G Ligi’ndeki ortağı Canton’da oynadı. Cleveland, 1,8 metrelik Wade’in çok yönlülüğünden etkilendi.Cavs, ligin Florida’daki yeniden başlamasını uzaktan izlerken kadrosunda değişiklik yapıyor. Cleveland, Orlando’da Temmuz ayı sonunda yapılması planlanan yeniden başlatmanın dışında bırakılan sekiz takımdan biriydi.

28 Mart 2019Kirk Goldsberry ESPN Personel Yazarı CloseKirk Goldsberry (@kirkgoldsberry) bir profesör ve ESPN için bir NBA analisti. Twitter’da takip edin NBA play-off’larına hala üç hafta uzaklıkta, ancak Batı Konferansı tacı için yarışan sekiz takımı biliyoruz. her zamanki Batı derindir.